Arvustused Flekosteel

 • Anneli
  Olin liuväljal, kukkusin sinna ja valutasin tugevalt selga. Arst soovitas Flekosteeli soojendava ja valuvaigistava ning põletikuvastase ainena. Tõepoolest, see aitas pärast esimest kasutamist. Mõne nädala pärast olid kõik sümptomid kadunud! Ta ravis ka tugeva köha. Igaks juhuks ostsin endale paar pakki varuks.
  Flekosteel
 • Kristo
  Mul on mitu aastat olnud osteokondroos, mis põhjustab talumatuid seljavalusid. Lapsed leidsid flekosteeli kohta palju soovitusi ja häid ülevaateid. Tellitud internetist. Geel päästis mind lihtsalt! Pole valu, pole enam nõrkust, nägemine ja kuulmine on paranenud ning kõige parem on see, et tunnen end 10 aastat nooremana! Nüüd nõustan kõiki oma sõpru ja tuttavaid.
  Flekosteel
 • Annika
  Venitasin kuidagi jala sidemeid, arstid ennustasid, et ravi võtab väga kaua aega. Mul oli õnne leida Flekosteel ja veidi enam kui nädala möödudes sidemed taastusid, valu kadus. Ta hakkas normaalselt kõndima, jättis haiguslehe tööle. Nüüd kasutab kogu pere geeli, see aitab kõigest - seljavaludest, liigestest või millestki muust.
  Flekosteel
 • Kristjan
  Flekosteeli geel aitas mind palju treeningul saadud põlvevigastuse korral. Põlv oli väga paistes, praktiliselt ei liikunud ja muidugi valutas mu jalg talumatult. Kuid selle ravivahendi abil naasin 5 päeva pärast tööle, tursed kadusid ja tundlikkus taastati esimesel päeval.
  Flekosteel
 • Margus
  Varem olid nad osteokondroosi tõttu seljas väga valulikud, mis pole minu vanuses üllatav. Mu naine sattus Flekosteelile Internetis ja me otsustasime pärast konsulteerimist selle tellida. Minu üllatuseks aitas geel tõesti kaasa - seljavalud hakkasid juba esimesel päeval kaduma. Enne ei suutnud ma terve hommik sirguda, kuid nüüd on kõik korras!
  Flekosteel
Kasutaja hinnang Flekosteel
4.3
26