Kasutamise kogemus Flekosteel

Pariisi Nicholas jagab oma kogemust Flekosteeli kasutamisel

Kogemused Pariisi Frekosteel Nicholase kasutamisest

Mulle meeldis joosta juba lapsepõlvest alates - igasugused turniirid, võistlused, jooksin mitu korda maratoni, kuid vanusega andis see hobi tunda. Jätkasin iga päev jooksu, paljastades liigesed raskete koormustega. Seetõttu kannatasin mitu aastat liigesevalude käes, arvasin, et ei saa enam joosta! Selle aja jooksul proovisin muidugi hunnikut erinevaid vahendeid, kuid ükski neist ei andnud soovitud tulemust. Ja hiljuti soovitasid mõned sõbrad, kes pärast luumurdu 10-aastast tütart ravisid, Flekosteeli geeli valu liigestes ja seljas. Esialgu ei tahtnud ma selle vastu midagi teha, kuid neil oli selle kasutamise kohta tõeline kogemus ja nad jäid nõudma, nii et ostsin selle geeli ikkagi.

Kust toodet osta?

Minu sõbrad, kes mind Flekosteeli soovitasid, said paki kuidagi teiste sõprade kaudu kätte, aga leidsin lihtsalt Internetist ametliku Flekosteeli veebisaidi ja tellisin sealt. Tõenäoliselt saate seda osta kuskilt mujalt, kuid kindlasti ei tule ametlikult veebisaidilt ühtegi võltsimist.

Seda geeli, muide, ravimite hulka ei arvestata, nii et jumal tänatud, et retsepti hankimisega ja haiglates käimisega tüli polnud - nad saatsid selle ilma igasuguste küsimusteta.

Milleks geel ravib?

Tegelikult kõigist liigeste ja seljaga seotud haigustest ning kõrvaltoimetest ja vigastustest. Nende hulka kuuluvad osteokondroos, artriit, radikuliit, skolioos ja palju muud. Mul olid lihtsalt liigeste ülekoormusest valulikud aistingud.

Lugesin kompositsiooni pikka aega (minu arvates on see oluline punkt), kuid peale erinevate õlide, ürtide ja ekstraktide ei leidnud ma midagi. Sellega seoses on see ka tootja jaoks suur pluss, kuna on kohe ilmne, et toode on looduslik, ohutu, ilma kemikaalihunnikuta, nagu praegu aktsepteeritakse.

Perekond, kellelt geeli kohta teada sain, ostsid selle vigastusest taastumiseks - mu tütar kukkus mänguväljakule ja murdis jala. Luumurd oli keeruline ja arstid soovitasid kasutada võimsat ennetavat meedet. Flekosteel andis isegi paranemise staadiumis häid tulemusi - kui nad tulid uuesti haiglasse, oli arst üllatunud, et muudatus läks palju kiiremini.

Geelirakendus

Nicholas Flekosteeli geelikogemus ja jooksmine

Lugesin ka selle tööriista kasutamist Internetis, kuigi paketil endal oli juhis.

Peamine asi, mis mulle igasuguste liigestoodete kasutamisest meelde jääb, on see, et neid ei saa liiga palju naha sisse hõõruda. Esimestel kordadel, kui ma seda veel ei teadnud, juhtus nii, et pärast sisse hõõrumist sügeles nahk või hakkas veelgi valutama. Sellepärast on parem geeli probleemsele kohale kanda ja lasta pool tundi puhata, kuni see imendub. Oluline on samal ajal olla ühes asendis, mitte tõusta üles, mitte joosta, muidu on tulemust vähe.

Mind raviti sel viisil poolteist kuud - geeli panin 2-3 korda päevas, kõige sagedamini hommikul enne tööd ja hilisel pärastlõunal, kui oli aeg puhata.

Tõhusus

Isegi kui ma esimest korda oma liigeseid geeliga määrisin, muutus see umbes 15 minuti pärast palju lihtsamaks - tugev pinge hakkas järk-järgult kaduma, lisaks nägin, kuidas nahavärv hakkas järk-järgult muutuma, tekkis kerge turse - ja need hakkasid vaibuma. Paari nädala pärast hakkasin uuesti jooksma ja suurendasin koormust. Kõik sümptomid on peaaegu täielikult kadunud, kuid ma hakkasin olukorda teadlikumalt käsitlema - ma ei koorma jalgu liiga palju, võtan jooksude vahel pause. Kuigi kriitilist vajadust praegu pole, ostsin siiski mõned pakid geeli juurde - kasutan seda aeg-ajalt ennetamiseks.