Kasutusjuhend Flekosteel

Flekosteeli geelil liigese- ja seljavalude vastu on üks oluline omadus - kasutusmugavus. Kuidas seda toodet maksimaalse efektiivsusega kasutada? Oluline on järgida juhiseid ja võtta arvesse näidustusi ja vastunäidustusi.

Juhised

Frekosteeli geeli kasutamise juhised

Selleks, et geel toimiks kiiresti ja tõhusalt, tuleb seda rakendada lõdvestunud olekus probleemsetele aladele järgmises järjestuses:

 1. Pigistage torust 4–6 cm kaugusel geeliriba.
 2. Jaotage kompositsioon sujuvalt haige liigese piirkonda.
 3. Kui võimalik, kleepige töödeldud ala hoolikalt kleeplindiga.
 4. Hoidke oma liigest soojas.

Seda protseduuri tuleks läbi viia 2-3 korda päevas, kuni valulikud aistingud kaovad. Flekosteeli geeliga on kõige tavalisem ravikuur üks kuu.

Näpunäited kasutamiseks

Selle protseduuri lõpetamiseks on kõige sobivam aeg hommikul ja õhtul. Kandke toodet kohe pärast ärkamist ja oodake 25-30 minutit, kuni see täielikult imendub. Mõni aeg enne magamaminekut on vajalik ka toote pealekandmine, pärast mida on soovitatav mitte tõusta, et lihased ja liigesed oleksid puhkeasendis.

Geeli ei soovitata sisse hõõruda! Äkilised liigutused kahjustavad nahka, lihaseid ja liigeseid, seetõttu piisab Flekosteeli geeli ettevaatlikust määrimisest ja levitamisest kahjustatud kohale.

Lisage mõni lihtne füüsiline tegevus. Liigese liikuvuse kiireks taastamiseks on vaja lihtsaid harjutusi teha ainult 15-20 minutit päevas - see kiirendab oluliselt paranemisprotsessi:

 1. Horisontaalasendis olles painutage põlve, mähkige käed selle ümber ja suruge see oma torso külge. Vahetage jalad 30 sekundi pärast.
 2. Istudes sirgendage jalgu ja proovige kätega jalgadeni jõuda. Lukustage asend 30 sekundiks.
 3. Lamades lamades, toetuge küünarnukkidele, tõstke kere, tõstke jalad aeglaselt üles ja kinnitage seejärel maksimaalne asend 30 sekundiks.

Näidustused kasutamiseks

Eestis kasutavad eksperdid Flekosteeli liigesgeeli põhiravimina või kompleksravi täiendava vahendina selliste haiguste vastu võitlemisel:

 • artriit;
 • osteokondroos;
 • reuma;
 • lihasspasmid;
 • füüsiline vigastus.

Inimesed, kelle lihas-skeleti süsteem on suurema stressi all, näiteks sportlased, saavad seda toodet kasutada ennetava meetmena vigastuste riski minimeerimiseks.

Olge ettevaatlik ka järgmiste sümptomite suhtes:

 • lihaste ja liigeste valu;
 • regulaarsed krambid;
 • turse, naha õhetus;
 • lihastoonuse kõrge tase;
 • motoorse võimekuse kahjustus.

Kasutamise vastunäidustused

Kuna Flekosteel sisaldab ainult looduslikke taimset päritolu koostisosi, on selle kasutamine nii täiskasvanutele kui ka lastele täiesti ohutu. Tootel pole kõrvaltoimeid ja vastunäidustusi, samuti ei mõjuta see siseorganite tööd ega põhjusta allergilisi reaktsioone. Kuid üksikute komponentide individuaalne sallimatus on võimalik.